Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Darłowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Darłowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Darłowie bez wątpienia potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Komentarze (2)

Bałtyk Resort 30.11.2015 14:58

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się spróbować pracy z tym programem. Po tym czasie możemy przyznać, że jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. To według nas, w tej chwili, najkorzystniejsza oferta z dostępnych programów hotelowych. Jest prosty w obsłudze i bezpłatny, ma sporo ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online. Możemy więc szczerze polecić.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 14:59

Korzystamy z NFhotel i u nas naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu wygodny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z przejrzystymi warunkami korzystania i co ważne - darmowy! Bardzo upraszcza nam zarządzanie. Polecamy!

Dodaj komentarz