Najlepsze 5 atrakcji dla dzieci z Darłowa i najbliższych okolic

Aquapark Jan

Znakomita opcja rezerwowa dla zorganizowanych kąpielisk na plaży. W przypadku Parku Wodnego Jan nie trzeba w ogóle patrzeć na prognozy i pogodę za oknem, o znacznie większej liczbie atrakcji towarzyszących pływaniu już nie wspominając. Darłowski aquapark oferuje zarówno pełnowymiarowy (25×12,5 m) basen sportowy, jak też dwa baseny rekreacyjne oraz jedną nieckę na świeżym powietrzu. Relaks i rozrywkę zapewniają tutaj m.in. dwie “turbo” zjeżdżalnie - 104 i 70 metrów długości - parę mniejszych ślizgawek wewnętrznych, dzika rzeka, kaskady wodne i stanowiska różnych hydromasaży, jacuzzi, sauny czy kręgielnia. Park Wodny Jan w Darłowie wprawdzie działa w ramach hotelu, ale jest dostępny dla wszystkich turystów.

Komentarze (2)

Anonim 9.04.2018 09:23

Na listę najlepszych atrakcji dla dzieci w Darłowie wciągnąłbym jeszcze całkiem niedawno zbudowany Park Historyczny. Po co męczyć się na zwiedzaniu zamku, gdzie wszystkie wystawy nudzą się dzieciakom po jakichś 5 minutach, skoro można pójść do "średniowiecznej osady" i wszystkiego dotknąć albo zrobić samodzielnie? Przynajmniej tak fajnie wygląda to na papierze, bo jeszcze nie miałem okazji odwiedzić tego miejsca osobiście.

Anonim 25.04.2019 08:44

Darłowo ma wiele atrakcji, to co opisane w artykule to tylko część tego co można zobaczyć. Osobiście jestem fanką aquaparku Jan, ale reszta atrakcji spokojnie dorównuje temu parkowi wodnemu.

Dodaj komentarz