Karpacz i poczta pantoflowa.

Wiecie jak to jest - najczęściej zwykłe komentarze między znajomymi działają o niebo lepiej, niż największa nawet kampania. Tzw. “poczta pantoflowa”, medium praktycznie bezpłatne, wymaga jednak jednej ważnej rzeczy - aby mówić, trzeba mieć o czym. Pensjonat Karkonoski SPA*** stworzył coś, o czym mówić nawet trzeba - zobaczcie na własne oczy!

Karpacz

Autor: Kamerzysta Jelenia Góra - KM Studio.

Sielanka, zabawa, arbuzy i wiele, wieeeele innych fajnych rzeczy. Mega pozytywny klip, 5 minut praktycznie ciągłego śmiechu, który przywoła odwróconą podkowę na twarz najgorszego ponuraka. Ale gdzie tu te zachwalane coś?

Wyobraźcie sobie scenę, przychodzi koleżanka na ploty do drugiej. “Baśka, widziałaś ten film z pensjonatu Karkonoski? Słodkie dzieciaczki, a jak się śmieją!”. Oczywiście przyjaciółki Baśki również o tym usłyszą, i pewnie któraś namówi swojego męża na wyjazd właśnie tam. Hop! Kolejny klient do puli :)

I tak to się toczy. Mały pomysł może, choć nie musi, spowodować lawinę. Jak myślicie, jak szybko idea rozejdzie się na innych stronach hotelarskich? :)

Inni ciekawe oferty spod Śnieżki znajdziesz tu: