Szkoła windsurfingu JOT-2

Gdyby ktoś chciał nauczyć się surfowania na desce po morskich falach, może skorzystać z oferty szkół windsurfingu, jakie zlokalizowane są w regionie.

Szkoła JOT-2 prowadzi swoje szkolenia w Dąbkach, w których dzierżawi własna bazę. Firma, w roku 2001 przystąpiła do międzynarodowej organizacji windsurfingowej VDWS i w związku z tym posiada możliwość nadawania międzynarodowych patentów windsurfingowych. Rozwój firmy pozwolił w 2004 roku rozszerzyć działalność także o obsługę firm w zakresie organizowania eventów sportowych i tematycznych. 2011 roku natomiast, działalność szkoły powiększyła się o dział edukacji dziecięcej i młodzieżowej i zajęcia z zakresu robotyki.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ceniona w okolicy firma, zapewniająca jak najwyższą jakość sprzętu i usług. Początkujący windsurferzy mogą udać się pod ten adres bez jakichkolwiek obaw. Certyfikat od VDWS - jednej z ważniejszych międzynarodowych organizacji w tym sporcie - jest w zasadzie wystarczającą gwarancją. Głowna baza sezonowa Jot-2 w Dąbkach działa nad jeziorem Bukowo.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz