Stajnia Horyzont

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Znana wcześniej jako Stadnina Koni “U Sołtysa”. Położony tuż nad plażą ośrodek kolonijno-jeździecki. Już samo położenie i przyjemność płynąca z jazdy wierzchem byłyby dla “Horyzontu” wystarczającymi atutami, by skutecznie kusić turystów poszukujących aktywnej i rodzinnej formy wypoczynku. A dzięki poważnej rozbudowie w 2015 roku, powstało tu konne centrum z prawdziwego zdarzenia.

Stajnia Horyzont dysponuje m.in. nowoczesnymi boksami dla koni, siodlarnią krytą halą do ujeżdżania czy kilkoma padokami na świeżym powietrzu. Chętni spróbowania się w skokach mogą ustawić pełnowymiarowy tor z przeszkodami. Naturalnie w ofercie są też zajęcia dla początkujących w temacie (oprowadzanie na lonży, opieka nad koniem).

Gwoździem programu będą jednak wypady w teren oraz wielodniowe rajdy. Stajnia Horyzont systematycznie powiększa swój zwierzyniec o nowe konie, zatem wybór odpowiedniego wierzchowca dla siebie nie powinien przyprawiać o ból głowy. Dodatkową atrakcją dla najmniejszych dzieci będą ozdobne ptaki (oraz zwierzęta gospodarskie) hodowane przez gospodarzy.

Mini przewodnik

Nadmorski klub jeździecki, kompleksowo zmodernizowany na początku 2015 r. Stajnia Horyzont swoją ofertą zainteresuje tak zaawansowanych, jak i początkujących miłośników dżokejki. Posiada m.in. nowoczesną stajnię z siodlarnią, krytą halę do ujeżdżania i zewnętrzne padoki. Organizowane są też obozy i kolonie, a miłym dodatkiem jest zwierzyniec z ptakami ozdobnymi.


Opinie

Magda Falana
4.08.2018 23:01

Magda Falana
4.08.2018 22:58

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja